A selejtezők második köre is sikerekkel zárult
Szombaton a DEAC-Hackers csapata mutatta meg magát a The Epsilon ellen, lesöpörvén az első körös vereségüket, újult erővel 3-0 arányban győzedelmeskedtek a második fordulóban!
A gyors szettet követően Circus of the Damned állt ki a Megy a Buszom Csütörtök Este csapata ellen egy aránylag kiegyenlített, de minden esetre hosszabb szett keretein belül. Négy játékra került sor, ebből három 4-3 arányban ért véget, míg végül Megy a Buszom győzedelmeskedett, a nyáron második helyen szereplő CotD csapat felett.
Vasárnap lehettünk szemtanúi a Bloodmoon első nekifutásának a HCC-n a Lélekrablók ellen. Tusend és csapata azonban nyerni jött, nem adták könnyen magukat, és elsöprő győzelmet arattak a Bloodmoon játékosai felett, így a Lélekrablók eddig veretlenül állnak a tabella elején!
A nap második szettje The Scorpions és PalaCsinta csapatok között történt, és PalaCsinta csapata 3-0 arányban aratott győzelmet a skorpiók felett.
Íme a második forduló eredményeit tartalmazó tabella
A hét játékai:
- The Epsilon vs Bloodmoon (dec. 05, 19:00)
- DEAC-Hackers vs Circus of the Damned (dec. 05, 20:00)
- Lélekrablók vs PalaCsinta (dec. 06, 19:00)
- Megy a Buszom Csütörtök Este vs The Scorpions (dec. 06, 20:00)
Best of HCC #2
A következő MPESZ adás Szerda este 18:00-tól: Közösségi Stream | versenyző: Mexter131